Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Lewis Hamilton hírek

[2017-11-12] Hamilton 16 helyet javított a futam végére
Lewis Hamilton a bokszutcából indulva lett a 4. a 2017-es Forma-1-es Brazil Nagydíjon. Lewis Hamilton, a bokszutcából rajtolva elkerülthette a start utáni balhékat, az első ütközések miatt beküldött biztonsági autóval pedig rögtön felzárkózhatott a mezőnyre.
[2017-11-11] Hamilton utolsóként rajtol a holnapi futamon
Nincs már nagy tétje Lewis Hamiltonnak, így talán nem keseredik el, hogy szinte azonnal összetörte Mercedesét a 2017-es Brazil Nagydíj időmérő edzésén. A rajtrács végéről indul a holnapi futamon.
[2017-11-11] Fegyveresek támadták meg Hamilton csapatát
A Forma-1-es világbajnok Lewis Hamilton keményen kritizálta a Brazil nagydíj szervezőit, miután csapata egy részét fegyveresek tartóztatták fel Sao Paoloban.
[2017-11-10] A második szabadedzésen is Hamilton volt a leggyorsabb
Az elsőhöz hasonlóan a pénteki második szabadedzésen is Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Forma-1-es Brazil Nagydíjon.
[2017-11-10] Hamilton volt a leggyorsabb a brazíliai nyitóedzésen
A három istálló közül a Mercedes kezdett a legjobb formában: Lewis Hamilton új pályacsúccsal végzett az élen, megelőzve csapattársát, Valtteri Bottast.

[2017-10-29] Hamilton világbajnok lett Mexikóban
Izgalmas volt a Mexikói Nagydíj, várható volt, hogy ez a futam Hamilton és Vettel nagy csatája lesz. Aztán persze kicsit másképp alakultak a dolgok. Vettel az első helyről indulhatott, ám a rajtnál Verstappen agresszívan támadni kezdte, majd az első kanyarban Hamilton és Bottas is "beszállt" a küzdelembe. A hosszú célegyenes után következő kanyargósabb részen mindhárom autó többször is egymáshoz ért, Vettel Ferrariján megsérült az orrkúp, Hamilton pedig jobb hátsó defektet kapott. Az első kör végén mindketten a boxba hajtottak, így Vettel a 19., Hamilton pedig az utolsó, 20. helyen tért vissza a pályára. A 20. körben Vettel már a 13. helyig jött előre, míg Hamilton be volt szorulva a 19. pozícióban, s nem is tudott feljebb lépni. A brit a csapatrádión arra panaszkodott, hogy nem tud közelebb kerülni az előtte haladó Vettelhez. Aztán a 33. körben a virtuális biztonsági autó miatt szinte a teljes mezőny kiállt kerékcserére a boxba, így tett Vettel és Hamilton is. A hajrá, vagyis az utolsó 10 kör kezdetén Vettel már negyedik volt, de közben Hamilton is előrébb tudott jönni, már a 10., egy pontot érő pozícióban autózott. Végül a 9. helyen zárta a futamot, így a mai eredményétől függetlenül is behozhatatlanná vált az előnye a tabellán két futammal a szezon vége előtt, és a mezőny közepén célba érve ünnepelhette negyedik világbajnoki címét.
[2017-10-29] Hamilton csak harmadik helyről indulhat
A világbajnoki pontversenyben vezető, negyedik vb-címére hajtó Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője harmadik lett az időmérő edzésen, és neki elég akár ötödikként is célba érnie a futamon a végső siker bebiztosításához.
[2017-10-22] Hamilton nyert, a Mercedes világbajnok lett Austinban!
Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája megnyerte az Amerikai Nagydíjat, a második helyen Sebastian Vettel végzett a Ferrarival, a harmadik pedig a német csapattársa, Kimi Raikkönen lett.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, lewishamilton.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Copy Con | ByeAlex | Pedro Almodóvar | Black Veil Brides | Real Madrid | Az összes rajongói oldalunk listája